Bardzo szeroki pierścionek z greckim wzorem Bardzo szeroki pierścionek z greckim wzorem
NEW

Bardzo szeroki pierścionek z greckim wzorem

580.00 zł Bez podatku: 580.00 zł

NOWOŚĆ!!Uwielbiasz szerokie pierścionki? Ten model prezentuje się fenomenalnie. Całość wykonana w żółtym złocie z greckim wzorem z białego złota.Efekt wow gwarantowany!Próba 585 - 14 karatPolecamy!..

Czarujący pierścionek złoty z cyrkoniami Czarujący pierścionek złoty z cyrkoniami
rating

Czarujący pierścionek złoty z cyrkoniami

650.00 zł Bez podatku: 650.00 zł

Oświadczyny jak z bajki!Ten model to prawdziwy BESTSELLER wśród naszych modeli pierścionków.Przepięknie oprawiona centralnie cyrkonia w 4 łapki w białym złocie i kilka dodatkowych po bokach, tworzą harmonijną całość, która oczaruje Twoją wybrankę.Każdego dnia przypominał będzie ten jedyny, wspaniały..

Czarujący pierścionek złoty z niepowtarzalnym n... Czarujący pierścionek złoty z niepowtarzalnym n...
rating

Czarujący pierścionek złoty z niepowtarzalnym n...

745.00 zł Bez podatku: 745.00 zł

Nasz BESTSELLER!Najlepiej sprzedający się model z kolekcji.Jego konstrukcja, wykonanie, zestawienie kamieni, topi serce każdej kobiety.Ponadczasowy, elegancki, bardzo błyszczący i w wysokiej próbie 585. To wszystko sprawia, że większość klientów decyduje się właśnie na ten model.Zawsze żół..

Idealny na zaręczyny - pierścionek złoty z cyrk... Idealny na zaręczyny - pierścionek złoty z cyrk...

Idealny na zaręczyny - pierścionek złoty z cyrk...

680.00 zł Bez podatku: 680.00 zł

Wyjątkowy projekt od Jubiler H.Skawińska, to pierścionek wymarzony na zaręczyny.Dużą okrągłą cyrkonię o średnicy 5 mm zgrabnie oprawiono w sześć łapek.Symetrycznie zwężająca się szyna, z dodatkowo oprawionymi 8 kamieniami, nadaje pierścionkowi delikatności i subtelności.Całość wykonana w żółtym złoc..

Idealny pierścionek zaręczynowy z dużą cyrkoni... Idealny pierścionek zaręczynowy z dużą cyrkoni...
rating

Idealny pierścionek zaręczynowy z dużą cyrkoni...

860.00 zł Bez podatku: 860.00 zł

Nasz BESTSELLER!Klasyczne zaręczyny!Kuszący niezwykłą elegancją, intrygujący tradycyjnym kształtem pierścionek wykonany z wysokiej jakości kruszca pr.585.Projekt niebanalny, dla kobiet zakochanych w klasyce, poszukujących form pełnych luksusowej prostoty.Model wprost idealny na zaręczyny, ale t..

Idealny pierścionek złoty z cyrkonią Idealny pierścionek złoty z cyrkonią
rating

Idealny pierścionek złoty z cyrkonią

353.00 zł Bez podatku: 353.00 zł

Złoty pierścionek z cyrkonia o klasycznej formie i doskonałym wykończeniu, to idealna propozycja na zaręczyny.Prezentowany model to jeden z najpiękniejszych w naszej kolekcji.Prosta szyna, zwężenie, które nadaje lekkości i centralnie oprawiona, lśniąca cyrkonia oczarują Twoją wybrankę i będzie wiecz..

Luksusowy pierścionek złoty z cyrkoniami Luksusowy pierścionek złoty z cyrkoniami
rating

Luksusowy pierścionek złoty z cyrkoniami

610.00 zł Bez podatku: 610.00 zł

Nasz BESTSELLER!Ten model swoją niepowtarzalną formą, zachwycił już wiele kobiet!Widoczny, z 5 błyszczącymi cyrkoniami oprawionymi w białym złocie, prezentuje się znakomicie.Centralna cyrkonia wielkości 5 mm.To pierścionek, który przez następne dziesięciolecia będzie symbolem pięknego i trwałego zwi..

Luksusowy pierścionek złoty z szafirem i cyrkoni... Luksusowy pierścionek złoty z szafirem i cyrkoni...

Luksusowy pierścionek złoty z szafirem i cyrkoni...

605.00 zł Bez podatku: 605.00 zł

W dzisiejszych czasach szafir uznawany jest za kamień magiczny, w którym zamknięta jest rozległa wiedza.Osoby go noszące mają być obdarzone niebanalnym poczuciem humoru oraz szerokimi horyzontami myślowymi.Szafir to kamień miłości, polecany tym, którzy chcą stworzyć trwały związek na lata.Obok ..

Niezwykle urzekający i błyszczący pierścionek ... Niezwykle urzekający i błyszczący pierścionek ...

Niezwykle urzekający i błyszczący pierścionek ...

753.00 zł Bez podatku: 753.00 zł

Nasz BESTSELLER wśród biżuteryjnych projektów wyróżnia niezwykłe ułożenie kamieni.Centralnie oprawionych zostało zgrabnie kilkanaście błyszczących cyrkonii, tworząc swego migoczącą całość.Na żółtej szynie po obu stronach korony, dodatkowo oprawionych zostało 10 subtelnych cyrkonii.Subtelna elegancja..

Okazały i błyszczący pierścionek złoty Okazały i błyszczący pierścionek złoty

Okazały i błyszczący pierścionek złoty

590.00 zł Bez podatku: 590.00 zł

Magia błysku!Ten model dzięki swojej formie oczarował mnóstwo naszych klientek.Centralna, duża cyrkonia w połączeniu z mniejszymi tworzy deszcz refleksów.Błysku nie ma końca.To nasz absolutny HIT!Proste połączenie i genialny efekt.Całość w pr.585.Gorąco polecamy!..

1 do 10 ze 23 produktów (3 stron)
Zamknij

Newsletter