Witaj w naszej firmie jubilerskiej!

Od 2013 roku z pasją i zaangażowaniem zajmujemy się projektowaniem i produkcją biżuterii, która zachwyca naszych klientów. Z naszej rodziny złotniczej wywodzą się korzenie naszej wiedzy i doświadczenia, które przekładają się na najwyższą jakość naszych wyrobów.

W naszym sklepie stawiamy na jakość, dlatego oferujemy tylko wyroby wysokiej próby. W naszej pracy kładziemy nacisk na szczegóły, co pozwala nam osiągnąć doskonałe efekty końcowe. Stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i kursach, aby zawsze być na bieżąco z nowymi trendami w modzie.

Jeszcze kilka słów o nas…

Jako uczciwi i komunikatywni jubilerzy, traktujemy naszych klientów z najwyższą troską i szacunkiem. Wszystkie sugestie i uwagi są dla nas cenne i staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie doradzić w wyborze idealnej biżuterii na każdą okazję.

Cieszymy się, że możemy służyć naszym klientom na dwóch płaszczyznach – w naszym sklepie stacjonarnym oraz online. Dzięki temu każdy może skorzystać z naszych usług i zakupić wyjątkową biżuterię, która będzie ozdobą na wiele lat.

Dzięki temu tworzymy bardzo zgrany team i jesteśmy wielozadaniowi. Rozwinęliśmy się na każdej płaszczyźnie branży jubilerskiej i nie spoczywamy na laurach 🙂

— Hanna Skawińska

Kontakt

Jubiler Hanna Skawińska
Pasaż Zielińskiego
Ul. Swobodna 37
Stoiska 9.2 – 9.3
50 – 088 Wrocław

Tel: +48 608 215 809
Email: kontakt@jubilerskawinska.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00-15:00

Zapraszamy!

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego profilu na FB: JubilerHSkawinska oraz Instagramie