Polityka prywatności

Gromadzone informacje

Niniejsza polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób oraz w jakim celu korzystamy z informacji, jak je gromadzimy i przechowujemy. Korzystając ze sklepu internetowego pod adresem www.jubilerskawinska.pl wyrażasz zgodę na zasady i warunki opisane w niniejszej polityce prywatności. Administratorem danych osobowych jest Jubiler Hanna Skawińska ul.Swobodna 37, 50 – 088 Wrocław.

Jakie dane gromadzimy

Podczas procesu dokonywania zakupu w sklepie www.jubilerskawinska.pl lub/i rejestracji konta użytkownika gromadzimy następujące dane osobowe użytkowników:

  • nazwisko i imię,
  • adres zamieszkania,
  • adres dostawy kurierskiej, jeżeli jest inny niż adres zamieszkania,
  • adres e-mail,
  • numer telefonu.

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla dokonania rejestracji i/lub zakupu w sklepie Jubiler Hanna Skawińska. Podczas wypełnienia formularza kontaktowego dla firm gromadzimy podstawowe informacje kontaktowe takie jak:

  • nazwisko i imię,
  • nazwę firmy, adres, nr NIP i REGON,
  • adres dostawy jeżeli jest inny niż siedziby firmy,
  • adres e-mail,
  • telefon kontaktowy.

Nasz sklep korzysta również z plików cookies, które nie stanowią danych osobowych. Dowiedz się więcej czytając Politykę cookies.

Jak wykorzystujemy zgromadzone dane

Gromadzone przez nas informacje wykorzystujemy wyłącznie do celów, na które wyraziłeś zgodę, w tym, aby móc skontaktować się z Tobą drogą e-mailową lub telefonicznie, na potrzeby realizacji i obsługi zamówienia. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, usuwania oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. W celu realizacji tego uprawnienia, prosimy o korzystanie z opcji konta użytkownika.

Wykorzystujemy wszelkie techniczne i organizacyjne sposoby, by zapewnić bezpieczeństwo Twoim danym osobowym i chronić je przed przypadkowym lub celowym zniszczeniem, przypadkową utratą, modyfikacją, nieautoryzowanym ujawnieniem lub dostępem. Informacje są przechowywane i przetwarzane na serwerach o wysokim stopniu zabezpieczeń, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymogi obowiązującego prawa.
Pamiętaj, aby nie udostępniać publiczne jakichkolwiek danych osobowych za pośrednictwem sklepu Jubiler Hanna Skawińska.  Publiczne udostępnienie takich danych następuje na Twoją wyłączną odpowiedzialność.

Ujawnienie danych uprawnionym podmiotom

Wybrane informacje o Tobie mogą być ujawnione właściwym organom, bądź osobom trzecim, które zgłoszą żądanie udzielenia takich informacji, w oparciu o odpowiednią podstawę prawną w zakresie, trybie i na warunkach określonych w obowiązujących  przepisach prawa. Poza przypadkami wskazanymi powyżej, informacje o Tobie nie zostaną nigdy ujawnione żadnej osobie trzeciej, bez Twojej wyraźnej zgody.

Zmiany w polityce prywatności

Oferta, technologie, standardy, wymogi prawne i wymagania związane z prowadzeniem działalności w Internecie ulegają nieustającym zmianom. Z tego względu sklep Jubiler Hanna Skawińska może wprowadzać w przyszłości modyfikacje w niniejszej Polityce Prywatności, o czym zostaniesz poinformowany. Korzystanie ze sklepu Jubiler Hanna Skawińska po wejściu w życie zmian oznacza ich akceptację.